קורסים והכשרות בתחום התוכן

ללמוד לכתוב תוכן איכותי

'מילים טובות' מציעה מגוון רחב של קורסים והכשרות:

שירותי תכנים מקצועיים

כתיבת תוכן למתחילים

מיועד למי שמתעניין בתחום כתיבת תכנים לאתרים או התחיל לכתוב, וזקוק לבסיס מקצועי איכותי כדי להשתדרג לכותב תוכן איכותי: על סוגי עמודים, סוגי כתיבה, תמחור, איך כותבים ומדוע המיתוג כל כך חשוב.

שירותי תכנים מקצועיים

כתיבת תוכן איכותית למתקדמים

מיועד לכותבי תוכן מנוסים, אשר מבקשים להצליח לקפוץ לליגה הגבוהה, וזקוקים להעשרה בתחום כתיבת תכנים איכותיים ומקצועיים וטיפים נכונים: מה המיתוג שלכם, מה מבדיל אתכם מכותבי תוכן אחרים, כיצד מתמחרים, יתרונות וחסרונות בניהול עסק עם כותבים, איך פורצים לליגה הגבוהה, ועוד.

שירותי תכנים מקצועיים

כתיבת תוכן לאתרים בתחומי משפט, רפואה ופיננסים

לא כולם אמיצים דיו לכתוב בתחומים אלו, מיועד לכותבי תוכן מנוסים שמעוניינים בהכשרה מקצועית וכתיבת תכנים לאתרים בתחומים אלו: מה החוק אומר לגבי כתיבה בשם עורך דין או רופא, על חשיבות ההשקעה באיסוף המידע והמהימנות, על מבנה הכתיבה ועוד.

שירותי תכנים מקצועיים

כתיבת תוכן איכותית ושיווקית

מיועד לכותבי תוכן שמבקשים להבין טוב יותר את יסודות עולם השיווק, המיתוג, הבידול, מהי כתיבה שיווקית חכמה, ואיך עושים זאת במקצועיות: מהי כתיבת תכנים איכותית שיווקית, מה חשיבות המיתוג של העסק, מדוע חשוב לדבוק במיתוג העסק לאורך כל הכתיבה, כיצד יוצרים תוכן איכותי שיווקי בצורה חכמה, ועוד.

שירותי תכנים מקצועיים

כתיבת תוכן מקצועית לבעלי עסקים

מיועד לבעלי עסקים עצמאיים שמעוניינים להעמיק ולהבין טוב יותר את תפקיד התוכן כיום, מדוע קריטי להתמיד במיתוג, כיצד מעלימים מידע לא סימפטי מהרשת, עשה ואל תעשה בתחום שירותי תוכן איכותיים לקידום אורגני, ועוד.

שירותי תכנים מקצועיים

כתיבת תוכן ייעודית למגזר השלישי

מיועד לעובדים במגזר השלישי אשר מעוניינים להתמקצע ולתת שירותי תוכן איכותיים לאתר הארגון ולרחבי הרשת: על מבנה האתר במגזר השלישי, כיצד בוחרים תוכן רלוונטי לפרסום והיכן מתפרסם, על האיזון בין ארגון ללא כוונת רווח ובין הצורך לשווקו ולפרסמו, כיצד בוחרים על מה לכתוב מבחינת העשרה, ועוד.

הקורסים שלנו

מה ההבדל בין כתיבה שיווקית לכתיבה אינפורמטיבית? כיצד אוספים מידע?  מה החשיבות של מיתוג העסק בכתיבה?

שאלות אלו ונוספות עלו במהלך דרכי המקצועית, את התשובות קיבלתי מהעבודה בשטח, ברוב המקרים זה היה כרוך בהשקעה של זמן, אנרגיה, ואיך לא – גם טעויות. כאשר אנו מקבלים את ההדרכה המקצועית הנכונה, ויודעים לשאול את השאלות הנכונות כשמתקבלת משימה חדשה, עמוד חדש, לקוח חדש, אנו יכולים להגיש תוצר מקצועי ברמה גבוהה.

הקורסים וההכשרות אינם כוללים תעודה ומועברים על ידי, מתוך רצון לתת כלים עיוניים ומעשיים, לכל מי ששואף להתמקצע בתחום התוכן, לרבדיו.

הקורסים אורכים מספר מפגשים, מועברים בזום בקבוצות קטנות ואישיות, עם אפשרות להעלות שאלות נקודתיות במהלך השיעור ובאופן פרטני לאחר מכן. בסיום כל שיעור נשלח סיכום שיעור למשתתפים.

כתיבת תוכן לאתרים

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על אחד הקורסים?

נגישות
גלילה למעלה