אודות דפנה לביא

דפנה לביא - יוצרת ובעלת "מילים טובות"

היי, אני דפנה לביא, אני אוהבת לכתוב על כל דבר. זה יכול להיות על הרכב הנמכר ביותר לשנת 2018, על שיווק בפייסבוק למתחילים, על השקעות בדיור מוגן באנגליה, וגם על היתרונות של פרגולה תלויה. אני פשוט אוהבת לכתוב.

“מילים טובות” הוא עסק שנולד בעקבות אהבה לכתיבה, למילים, לשפה העברית ולרזיה. מאז שלמדתי לכתוב, כתבתי. כילדה וכנערה כתבתי בעיקר שירים, סיפורים קצרים ותסריטים לכל מיני פרויקטים בבית הספר התיכון. עד שיום אחד, הבנתי שהחיבור בין האהבה לכתיבה, לבין עיסוק מקצועי בכך, מתבקש.

התחלתי את דרכי המקצועית במקומון “ערב ערב באילת”, עת גרתי באילת בשנת 2006. במערכת העיתון המקומי והמשובח הזה, למדתי כתיבה עיתונאית אמיתית מהי. כתיבה שבודקת, חוקרת, מציגה נתונים ולא דעות, ועל כך אני מלאת תודה. 

דפנה לביא
דפנה לביא כתיבת תוכן מקצועי

לאחר מכן החלטתי לפתוח עסק עצמאי, את “מילים טובות” של דפנה לביא פתחתי בשנת 2009 והצטרפתי לגל האדיר בזמנו, בו כל העולם גילה את סודות הקידום האורגני במנוע החיפוש של גוגל. בהמשך הדרך הצטרפתי למחלקת פרסום ב”הראל ביטוח”, כעורכת לשונית, ואני משתפת עימם פעולה באהבה עד היום.

כיום, עם לקוחותיי נמנות חברות תוכן מהמובילות בישראל, מקדמי אתרים מהחמישייה המובילה בארץ, וכמובן בעלי עסקים רבים ששמחה לייצר עבורם תוכן איכותי ומקצועי לאתר האינטרנט.

אני מאמינה שאפשר לעשות קסמים עם מילים באמת, מאמינה שכל מילה משמעותית, שניסוחים על לשון החיוב עדיפים על לשון השלילה, ושמילים טובות יכולות בהחלט לפתוח לנו אופקים עסקיים ומקצועיים.

בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

דפנה האלופה והמוכשרת עובדת איתי כבר למעלה תקופה לא מבוטלת, מעבר לכתיבה המצוינת והאיכותית שמביאה תוצאות היא פרטנר מדהים לעבודה שוטפת, גמישה, אחראית, מדויקת ותמיד מגדילה ראש. ממליץ בחום לנסות ולהבין לבד 🙂
רון הושקובר
מייסד ומנכ"ל פייג'מארק
כתיבה מעולה, עניינית והכי חשוב כתיבה שמביאה לדירוגים של מילות מפתח בגוגל. העבודה מול דפנה זורמת אם יש תיקונים הם גם מתקבלים בברכה, אני ממליץ בחום (:
ניצן אביעוז
ממליצה בחום. אשת מקצוע ישרה, אכפתית ומסורה שמביאה את כל כולה לכל פרויקט. עבודה זריזה, יסודית ומקצועית, תכנים איכותיים שנעים לקרוא. תודה דפנה, אין לי ספק שנעבוד יחד בהמשך (:
שני פאליק
מנכ"לית אונדהאוס דיגיטל
נגישות
גלילה למעלה